O NAS

Mieszkamy razem z mężem w Krakowie. Ja ukończyłam pedagogikę na Uniwersytecie Jagielońskim, on z zawodu jest prawnikiem. Naszą wspólną pasją jest kite surfing. Interesujemy się tym już od 4 lat.  2 lata po ślubie na świat przyszedł nasz pierwszy synek – Karol, a 3 lata później córeczka Kasia. 

Od początku zależało nam na właściwym wychowaniu naszych dzieci. Interesowaliśmy się wszelkiego rodzaju poradnikami oraz audiobookami dotyczącymi właściwego wychowywania dzieci. W naszym gronie znajomych jest również wiele rodzin z dziećmi. Dzięki tym wszystkim rzeczom mogliśmy zebrać całą naszą wiedzę i przekuć je w coś…

Obecnie to coś to nasz sklep z zabawkami (głównie edukacyjnymi) dla dzieci. Razem z mężem chcemy podzielić się swoimi spostrzeżeniami oraz wiedzą i pomóc innym rodzicom uszczęśliwiać swoje dzieci, a przy okazji je edukować.

Nasza pasja

Wszystko zaczęło się od windsurfingu, na który namówili mnie znajomi. Później spróbowałam kiteboardingu. Po 1,5 roku oszalałam na punkcie mojego hobby. Już wtedy wiedzieliśmy z moim mężem, że nie będzie łatwo pogodzić rodzicielstwa oraz naszej pasji. Ale jakoś się udaje! I to powiedziałabym, że całkiem nieźle. Obecnie najwięcej radości sprawia mi kitesurfing i to właśnie w ten sposób relaksujemy się i wypoczywamy z mężem. Oczywiście naszej pasji nie jesteśmy w stanie oddawać się w każdej wolne chwili (mieszkamy daleko od morza), ale w miesiącach, w których nie surfujemy oddajemy się lekturze i trendom panującym w tej dziedzinie.

Nasze cele

Niestety kite surfing nie jest najtańszym hobby. Tym bardziej jeśli wychowuje się dzieci! Postanowiliśmy z mężem wykorzystać naszą wiedzę i doświadczenie, a przy okazji trochę zarobić. Tak powstał oto ten sklep. Naszym celem jest dzielenie się swoją wiedzą na temat rodzicielstwa oraz generowanie dodatkowych przychodów, które pozwolą nam spełniać marzenia całej rodziny.