zabawki-swiata.pl

zabawki-swiata.pl

Jakie zabawki pod choinke

Jakie zabawki pod choinke

Wyraził myśl, że nikt nie miał na wyłączność prawo do orzekania innych i że każdy naród powinien być równy następnego. Poprosił, że biali Afrykanie powinni pomóc powrócić do Afryki. On przegubowy fakt, że Ameryka pomogła Żydzi, Polacy, Rosjanie, Niemcy, Ormianie, a także powinny pomóc Afrykanie powrócić do Afryki, dzięki czemu Afrykę dla Afrykanów.

Wreszcie, jego polityka wobec intelektualistów Murzyni narażone zasadę, że nie mniej niż ich przebiegłości znakomitego nauczyciela są. To rzuca takich osób w świetle bycia rouge i podobnie włóczęgą. Osoby takiego kalibru są leniwi, matowa, uncreative i są mieszadła jak ich tzw pracowitych non-afrykańskich mistrzów, którzy je przeszkoleni; w związku z tym, że nie są mile widziane w Afryce.

Reakcje przez obywateli w odniesieniu Speech Garvey za

Wiele zareagował stwierdzając, że Marcus Garvey miał realnego planu dla Afrykanów. Wierzyli w swoim planie Afryce dla Afryki. Inni stwierdzili, że biali nie chcieli Afrykanie opuścić Amerykę dla Afryki i byli niechętni do pomocy w takim przypadku. W rezultacie, walczyli przeciwko Marcus Garvey i zatrudniał innych do walki z nim. Jeśli Afrykańczycy mogli opuszczać amerykański i powrócić do Afryki takiego zdarzenia zostawiłby białka w bardzo kłopotliwej sytuacji. Oni nie mają nikogo, aby oczyścić swoje domy, myją naczynia, dbać o swoje dzieci, a także wykonywać inne niskopoziomowe i prac służebnych, których sami nie chcieli wykonywać w miejscu pracy.

Filozofia Garvey był przerażający niebędących Afroamerykanów. Czuli, że Afrykanie byli zadowoleni w Ameryce. Były filozofii, że Afrykanie mieli nic wspólnego z Afryki, ponieważ nie urodziło się tam i mieszkał w Ameryce przez tak długi okres czasu. Niektóre stwierdził również, że w celu utrzymania potomków afrykańskich w dalszej niewoli psychologicznej po niewoli niektórzy nie-Afrykanów zwalczał Garvey w pożądanym czasie.

http://slonko.eu
– autor artykułu